www.odtahovasluzbaceskebudejovice.com (+420) 603 316 350 | |

Odtahová služba

Nabídka služeb — co pro Váš osobní vůz můžeme udělat?

  1. Odtahová služba České Budějovice + Jihočeský kraj — nonstop auto odtah po celých Českých Budějovicích , zajistíme nakládku Vašeho osobního vozidla a jeho odvoz na Vámi zvolené místo — to vše v co nejkratším čase, bez zbytečného čekání.
  2. Drobné opravy Vašeho vozidla (např. pokud Vaše vozidlo náhle nejde nastartovat, v případě defektu - možná oprava na místě).
  3. Doplňkové silniční auto-moto-tir služby — dovezeme Vám pohonné hmoty, rezervu, atd., naši profesionální řidiči odtahové služby Vám pomohou s těmito drobnými problémy, které Vás potkají na Vašich cestách.
  4. Při záměně načerpaného paliva odtah Vašeho vozidla do nejbližšího auto servisu.
  5. Odtah Vašeho autovraku a následná ekologická likvidace se všemi úředními náležitostmi, které ukládá zákon. Vše je pro Vás ZDARMA včetně odtahu a vystavení protokolu o ekologické likvidaci.
  6. Samozřejmostí je pojištění přepravovaných vozidel.

S naší odtahovou službou nezůstanete bez pomoci!
Volejte nonstop (+420) 603 316 350

Odtažení vašeho vozu

Pokud se na Vašich cestách dostanete do situace, kdy potřebujete odtahovou službu neváhejte nás kontaktovat nonstop. Využijte našich profesionálních služeb v oblasti odtahová služba České Budějovice a celý Jihočeský kraj. Věříme, že s našimi službami budete spokojeni a rádi nás doporučíte svým známým, které chcete ušetřit dlouhého čekání na odtahovku, které někdy určitě zažil každý.

Odtahová služba České Budějovice | (+420) 603 316 350 | info@odtahovasluzbaceskebudejovice.com | Ceník služeb Nahoru

Službu likvidace autovraků zajišťujeme ve spolupráci se společností AB Metal Recycling s.r.o.,která je oprávněná nakládat s autovraky pod Čj.3233/ZZ/11 vydaného 13.10.2011.

kontakt